Erkeklerin 40+ Kadınlar Hakkında Mutlaka Bilmesi Gereken 15 Şey

Dünyanın en eski meselesidir, kadınların erkekleri; erkeklerin de kadınları tam olarak anlaması... Ama bir şey var ki; biz kadınlar yaşımız olgunlaştıkça, dünyayı ve insanları daha net gözlerle görmeye başlıyor, daha doğru anlamlandırıyoruz. Erkekler cephesinde ise durum biraz daha farklı... Çoğunlukla anlamamakta ısrar ediyorlar ve yaş ilerledikçe daha bencil ve daha çocuksu olabiliyorlar. Neyse.... Bunlar benim fikirlerim. 

Aşağıdaki sıralama 40lı yaşlarına gelmiş bir kadındaki değişimleri çok esprili bir dille sıralıyor. Bence çok isabetli... Siz ne dersiniz? Katılıyorsanız, hayatınızdaki erkeklere yollayın derim bence.... Belki faydası olur... :):):) 

1.       40 yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp 'NE düşünüyorsun?' diye sormaz. Umurunda değildir çünkü NE düşündüğünüz.

2.       40 yaşını aşmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV'nin karşısında yanınızda oturmaz.

3.       Yapmak istediği bir şeyi, yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.

4.       40 yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir.

5.       Kim olduğunu, NE olduğunu, NE istediğini, ve kimden istediğini bilir.

6.       40 yaşını aşmış çok AZ kadın, onun hakkında ya da yaptıkları hakkında NE düşündüğünüzü önemser.

7.       40 yaş üstü bekar bir kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağlılıklara doymuştur. Kalıcı ve güven dolu bir beraberlik ister.

8.       Hayatında en son ihtiyaç duyduğu şey bir başka mız mız, devamlı söylenen, NE yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır. 

9.       40 yaşını aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir. Ha tabi hakettiyseniz, sizi vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak.

10.   40 yaşını aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa... Çünkü takdir edilmemenin NE olduğunu iyi bilir.

11.   40 yaşını aşmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir. Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için.

12.   40 yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır. Ama daha genç kadınlarda böyle değildir. Çiğ durur.

13.   40 üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler.

14.   Onun için NE anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur. Ne kadar geri zekalı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir. Eğer bir geri zekalı gibi davrandıysanız.

15.   Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza Hiç gerek yoktur. Onlar her haltınızı bilirler…

    Bu yazılara da bakmadan geçmeyin bence...