Hangi Köpeği Seçtiğiniz Kişiliğinize Dair İpuçları Veriyor


 Köpekler o kadar uzun zamandır insanlarımızla birlikte yaşıyorlar ki artık ikimiz de birbirimizin kişilikleriyle ilişki kurabiliyoruz. Onları seviyoruz ve güveniyoruz ve karşılığında bize bencil olmayan eşsiz bir sevgi veriyorlar. İnsanların ve köpeklerin paylaştığı bu yakın bağ, kişiliğimizi en iyi yansıtan bir köpek gibi olmamıza neden olur.
Buradaki köpek cinslerinden hangisi için “benim olsun” dersiniz? Vereceğinizi yanıt sizin de kişisel özellikleriniz hakkında yanıt veriyormuş…

1-Avustralya çobanı

Hayatta eğlence ve macera ararsınız.  Zeki ve son derece enerjiksiniz. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sizi zorlayan aktivitelere katılmaktan hoşlanıyorsunuz. İnsanlara yardım etmek, sizin doğanızda ve sevdikleriniz için son derece koruyucusunuz.
Bununla birlikte, kolayca sıkılma eğilimindesiniz ve bu durum hedeflerinize odaklanmanıza engel olabilir. Bu nedenle, can sıkıntısına karşı savaşmak için bazı yaratıcı faaliyetlerde bulunmanız tavsiye edilir.

2- Pomeranian

Dışa dönük ve zekisiniz, sürekli ilgi odağı olmak istiyorsunuz. Arkadaş canlısı ve sevecen kişiliğiniz insanlarla iyi geçinmenizi sağlıyor. Hedef odaklı olmak sizin doğanızda ve istediğinizi elde edene kadar durmazsınız. Bununla birlikte, hedeflerinize ulaşmak için zorlu arayışınız bazen takıntılı olabilir. Bu nedenle, önceliklerinizi dikkatle belirlemeniz önerilir.

3- Labrador

Meraklı, araştırıcı ve yeni meşgaleler arayan bir kişiliğiniz var. Eğlenceyi seviyorsunuz. İnsanların bir arada olmak tan keyif duyacağı çok özelliğiniz var.
Ayrıca, duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuz ve en zor durumları bile göreceli olarak kolayca halledebiliyorsunuz.
İlişkiler söz konusu olduğunda, bir hayalperestsiniz. Bir peri masalı düğünü ve hikaye kitabı romantizmini isteyen birisiniz.

4 -Labradoodle

Sürprizlerle dolu bir insansınız; ancak bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Bu size mesleğinizde bir avantaj sağlar ve ayrıca etrafınızda olmayı eğlenceli bir deneyim haline getirir. Bir ilişkide partnerinizin sizi tamamlamasını istersiniz. Tam karşıtınız olan birine ilgi duyarsınız. 
Siz de bakış açınızda çok pratiksiniz. Her ilişkinin iniş ve çıkışları olduğunu biliyorsunuz, ancak sorunları nasıl çözeceğinizi de biliyorsunuz.

5-Husky

İnsanları çok seviyorsunuz. Bu özelliğiniz sizi sosyal çevrelerde çok popüler yapıyor.  Hayatta, denge ve barış arıyorsunuz, ama aynı zamanda çok enerjiksiniz. Kusursuz bir ruha sahip olmak için kendinizle büyük mücadeleler veriyorsunuz.
Sizin için sevgi tamamen özveri ile karşılıksız vermek demek. Bunu sevdiklerinizden talep etmemekle birlikte onların da bu niteliğe sahip olmasını arzu ediyorsunuz.

6- Chihuahua

Sevdiğiniz ve önem verdiğiniz kişilere çok sadıksınız ve aşırı koruyucusunuz. Öyle ki bu davranışlarınız zaman zaman onların kişisel alanlarına müdahale gibi algılanıyor. Bununla birlikte siz kendi kişisel alanlarınızı hassasiyetle koruyorsunuz ve kimsenin müdahalesine izin vermiyorsunuz. Zaman zaman kendinizle kalmayı ve sakin ortamlarda huzur bulmayı tercih ediyorsunuz.

7- Pitbull

Özgür bir ruhsunuz. Güçlü ve kendine güvenen bir yapınız var. Bununla birlikte, zaman zaman, gücünüzün farkında olmak sizi agresif yapabiliyor. Bu ne pahasına olursa olsun kaçınmanız gereken bir şey. Sevginin toplumun kurallarından ve kısıtlamalarından arınmış olması gerektiğine inanıyorsunuz. Sizin için sevginin güzelliği bencil olmamak, güven ve genel özgürlüktür.